Redhand

REDHAND e-Gazelą Biznesu 2014


REDHAND e-Gazelą Biznesu 2014

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż firma Redhand została laureatem I edycji rankingu „e-Gazele Biznesu 2014” organizowanego przez dziennik „Puls Biznesu”, zajmując 4 miejsce w województwie śląskim oraz 28 w klasyfikacji ogólnopolskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali rozdania nagród.


Ranking „e-Gazele Biznesu”, jest odpowiednikiem powszechnie znanego i publikowanego od kilkunastu lat rankingu „Gazele Biznesu”. W odróżnieniu od swojego starszego brata, „e-Gazele” przyznawane są najdynamiczniej rozwijającymi się firmom z rynku e-commerce.

Nasza radość jest tym większa, iż tytułem "e-Gazel Biznesu" zostali wyróżnieni również nasi klienci:www.nefere.pl, www.naostrzu.pl , którzy rozwijali swój biznes w oparciu o oprogramowanie sklepowe naszego autorstwa. 

Warto w tym miejscu podkreślić wyjątkowość naszego oprogramowania i unikalnych rozwiązań, które są esencją doświadczeń zebranych zarówno przez naszych klientów, jak i nas samych przy okazji prowadzenia kilku prężnie funkcjonujących sklepów:
www.sklep-karnisze.net
www.wyciszamy.net
www.sklep-lampy.net

Połączenie profesjonalnego zaplecza technicznego oraz wiedzy z dziedziny e-handlu pozawala nam zaoferować Państwu kompleksową usługę doradztwa, projektowania i wykonania sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w tematyce sklepów internetowcyh oraz do poczytania artykułu na ich temat.

Autor: Michał Grabowski