Redhand

O Redhand


Lubimy myśleć o Redhand jako o części naszego ży­cia. Jak o dziecku-nastolatku, który przez kilkanaście lat życia zdążył już zebrać wiele doświadczenia, jednak wciąż z dziecięcą fascynacją śledzi rozwój Internetu i współistniejących z nim techno­logii. Uwielbiamy bawić się formą, kolorem; niekłamaną radość sprawia nam odkrywanie i wymyślanie nowych form komunikacji.

Każdy nowy projekt, to nie tylko strona internetowa, którą przychodzi nam zaprojektować i zbudować - to również niezwykle ciekawe źródło informacji na tematy, które jeszcze wczoraj wydawały nam się obce i nieznane, to możliwość poznawania nowych ludzi, ich zainteresowań, branż i firm, czasami będących jeszcze w powijakach. Bardzo chętnie dzielimy się z nimi naszą wiedzą, doradzamy, podpowiadamy sprawdzone wcześniej rozwiązania.

Jeśli to, co robisz, jest dla Ciebie ważne, a Twoja obecność w Sieci nie ma być tylko kolejną "internetową wizytówką" bez celu i polotu - bardzo miło będzie nam Cię poznać. Opowiedz nam o sobie, a my pokażemy to w Sieci!