Redhand

Nadawaj wygodnie przesyłki kurierskie z apaczka.pl


Nadawaj wygodnie przesyłki kurierskie z apaczka.pl

Podczas projektowania sklepów internetowych dla naszych klientów, staramy się dostarczać kompleksowe rozwiązania, pokrywające szeroki zakres usług związanych bezpośrednio z e-handlem. Nieustannie pracujemy nad poprawianiem komfortu oraz optymalizacją pracy z naszym oprogramowaniem sklepowym. Kolejnym krokiem, który nas do tego przybliża, jest wykonanie pełnej integracji z operatorem logistycznym apaczka.pl. Integracja polega na dodaniu możliwości wygodnego nadawania przesyłek z poziomu panelu administracyjnego sklepu. Wystarczy jedno kliknięcie aby zamówić kuriera, wydrukować etykietę na paczkę oraz powiadomić klienta e-mailem o wysyłce towaru, dając mu możliwość śledzenia trasy przesyłki.

Apaczka.pl to świetna propozycja dla klientów ceniących sobie elastyczność wyboru firmy spedycyjnej. W jednym miejscu mamy do dyspozycji firmy takie jak: UPS, DHL, K-EX, Fedex, DPD, TNT, Poczta Polska. Klient nie jest zobowiązany do podpisywania żadnych umów z poszczególnymi kurierami, wszystko odbywa się za pośrednictwem Apaczki.

Zasada działania jest bardzo prosta:
1. nadajemy przesyłkę z poziomu sklepu, wybierając firmę kurierską
2. kurier wybranej firmy przyjeżdża odebrać przesyłki
3. przesyłka trafia do odbiorcy

Na korzyść takiego rozwiązania przemawia dodatkowo brak konieczności deklaracji miesięcznej ilości wysłanych paczek, jak ma to miejsce w przypadku podpisywania umów bezpośrednio z kurierem. Możemy nadać jedną paczkę w miesiącu i nie wpłynie to w żaden sposób na ustalony cennik wysyłek.

Dzięki nawiązanej przez nas współpracy partnerskiej z apaczka.pl, mamy przygotowaną specjalną ofertę promocyjną dla naszych klientów dostępną do pobrania tutaj.
Aby z niej skorzystać należy założyć konto na apaczka.pl, z wykorzystaniem kodu promocyjnego: redhand .
https://www.apaczka.pl/register.php?create_account_company&promo_code=redhand

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.